Spam i powiadomienia

W tym dziale możesz:
- reklamować swojego bloga i powiadamiać o nowych rozdziałach
- informować o różnych rzeczach 
- spamować do woli!


Nie czytam jakiekolwiek fantasy, opowiadań, w których występują gwiazdki Disney'a, skoczkowie itp. Cenię sobie autorskie opowieści. Bardzo chętnie poczytam kryminały i opowieści z emocjami i tajemnicami.

Spam będzie usuwany z biegiem czasu, by nie robić bałaganu.

6 komentarzy:

 1. Jeśli tu zaglądasz, stworzyłam nowe opowiadanie, które może Cię zainteresuje :D

  Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do siebie na kolejny rozdział mojego opowiadania. Oczywiście jeśli cię to ciekawi.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, hej!

  Dziękuję Ci bardzo za informację odnośnie konkursu. Mam nadzieję, że uda mi się coś stworzyć do wyznaczonego terminu :).

  Pozdrawiam cieplutko,

  R ♥.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że opis cię zainteresuje :)

  Gdy Stella po raz pierwszy widzi swojego nowego sąsiada nie wie, że Ethan przewróci jej życie do góry nogami. To dzięki niemu odkrywa inną stronę swojej muzycznej pasji i zaczyna wędrówkę ku spełnieniu dziecięcych marzeń. Niestety dość szybko przekonuje się, że show biznes jest zepsuty o szpiku kości. Jedna zła decyzja ciągnie za sobą pasmo kolejnych, co w końcu doprowadza do wielkiego skandalu, po którym Stella traci wszystko, co miało dla niej znaczenie.

  http://skresleni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak lubisz kryminały i obyczajówki, to może moje opowiadanie Ci się spodoba, bo to pomieszanie z poplątaniem obu.

  Nao zaczyna naukę w nowej szkole, słynnej na całą Japonię. Tylko, ze już pierwszego dnia, okazuje się, że Aoyuki wcale nie jest takim idealnym miejsce, jakim je przedstawiają foldery reklamowe...
  Kilka tygodni wcześniej jedna z uczennic nagle zasłabła i spadła ze schodów. Wszyscy uważają to za wypadek, poza jej starszym bratem, który nie przebierając w środkach, próbuje odkryć, co naprawdę zaszło, przypadkiem wciągając w to Nao...

  http://historia-kilku-przypadkow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakiś czas temu Twój blog został zgłoszony do oceny na KDO. Po długiej i krętej drodze, ocenialnia powolutku staje na nogi. Z tej przyczyny prosimy o odpowiedź, czy wyrażasz chęć, aby blog jednak został oceniony.
  Komentarz proszę zostawić pod tym postem: http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2017/07/powrot-zmiany-i-odmowy.html

  OdpowiedzUsuń