Spam i powiadomienia

W tym dziale możesz:
- reklamować swojego bloga i powiadamiać o nowych rozdziałach
- informować o różnych rzeczach 
- spamować do woli!


Aktualnie nie czytam nic.

Spam będzie usuwany z biegiem czasu, by nie robić bałaganu.

13 komentarzy:

 1. Jeśli tu zaglądasz, stworzyłam nowe opowiadanie, które może Cię zainteresuje :D

  Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do siebie na kolejny rozdział mojego opowiadania. Oczywiście jeśli cię to ciekawi.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, hej!

  Dziękuję Ci bardzo za informację odnośnie konkursu. Mam nadzieję, że uda mi się coś stworzyć do wyznaczonego terminu :).

  Pozdrawiam cieplutko,

  R ♥.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że opis cię zainteresuje :)

  Gdy Stella po raz pierwszy widzi swojego nowego sąsiada nie wie, że Ethan przewróci jej życie do góry nogami. To dzięki niemu odkrywa inną stronę swojej muzycznej pasji i zaczyna wędrówkę ku spełnieniu dziecięcych marzeń. Niestety dość szybko przekonuje się, że show biznes jest zepsuty o szpiku kości. Jedna zła decyzja ciągnie za sobą pasmo kolejnych, co w końcu doprowadza do wielkiego skandalu, po którym Stella traci wszystko, co miało dla niej znaczenie.

  http://skresleni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak lubisz kryminały i obyczajówki, to może moje opowiadanie Ci się spodoba, bo to pomieszanie z poplątaniem obu.

  Nao zaczyna naukę w nowej szkole, słynnej na całą Japonię. Tylko, ze już pierwszego dnia, okazuje się, że Aoyuki wcale nie jest takim idealnym miejsce, jakim je przedstawiają foldery reklamowe...
  Kilka tygodni wcześniej jedna z uczennic nagle zasłabła i spadła ze schodów. Wszyscy uważają to za wypadek, poza jej starszym bratem, który nie przebierając w środkach, próbuje odkryć, co naprawdę zaszło, przypadkiem wciągając w to Nao...

  http://historia-kilku-przypadkow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakiś czas temu Twój blog został zgłoszony do oceny na KDO. Po długiej i krętej drodze, ocenialnia powolutku staje na nogi. Z tej przyczyny prosimy o odpowiedź, czy wyrażasz chęć, aby blog jednak został oceniony.
  Komentarz proszę zostawić pod tym postem: http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2017/07/powrot-zmiany-i-odmowy.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry!

  Opowiadanie: Kto pierwszy powie "kocham" - przegrywa zostało poprawione i znów wkracza w świat blogosfery!

  Krótki opis: Historia oczami Dracona Malfoya; bogata w liczne komentarze i sarkastyczne uwagi dotyczące nie tylko Hermiony Granger, ale również problemów dojrzewania i odkrywania w sobie nieznanych do tej pory uczuć. Opowieść o za szybkim dorastaniu, braniu odpowiedzialności za własne czyny i walce z Szakalem, czarnoksiężnikiem, którego wpływy przedarły się nawet przez bramy Hogwartu.

  Zapraszam na www.melodie-duszy.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na opowieść o czterech czarodziejkach o potężnych mocach żywiołów, ich wędrówce przez Las i niesamowitych przygodach.

  wstegeszczu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. zapraszam http://literacki-swiat.blogspot.com/
  i tu (niedługo będzie coś nowego ) http://obiecalesbyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj. Już mnie odwiedzałaś ,ale i tak zapraszam do siebie. Zauważyłam ,że betujesz teksty mojej becie, więc wpadłam z wizytą. Muszę się na tej stronie i tek drugiej rozeznać. Także myślę ,że będę Cię jeszcze odwiedzać. Swoją drogą zastanawiam się czy nie nawiązać z tobą współpracy. Jestem na etapie pisania czwartego rozdziału ,a trzeci jeszcze Netka nie sprawdziła także możliwe ,że odezwę się do ciebie. Wtedy Netka nie musiałaby stresować się i szkołą , i sprawdzaniem bo bym wysyłała wam na przemian kolejne. Jednak najpierw muszę dogadać się z moją betą czy aby jej to odpowiada.
  Pozdrawiam .! ;)

  http://natchnienielimanniel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj kochana!
  Właśnie zaczęłam nową historię, w której tak na prawdę nie ma jednego głównego bohatera, a historia toczy się wśród większości skoczków narciarskich. Może znalazłabyś tu coś dla siebie?
  Zapraszam serdecznie... https://a-dlaczego--nie.blogspot.com
  Jeśli wpadniesz, to zostaw po sobie jakiś ślad.
  Pozdrawiam.
  Evie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć!
  Archipelag siedmiu wysp na oceanie atlantyckim zawiązał sojusz – za wszelką cenę chcieli odciąć się od ludzi ze stałego lądu, którzy chcieli zlikwidować magię. Dwieście lat później Katherine – księżniczka jednego z państw, nie chce wieść pustego życia w zamku, które polega na tym, by dobrze wyglądać. Rzuca się w życie pełne adrenaliny i niebezpieczeństwa, wypraw na smoki, intryg i tajemnic. Czy uda się jej ocalić rodzinę, państwo i sojusze, nie gubiąc po drodze samej siebie?
  kraina-liliowego-ksiezyca.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, czy blog jest aktualny? Jeśli tak, prosimy o zgłoszenie go jako zwieszony/zakończony w naszym katalogu jak najszybciej w zakładce Zmiany.
  Pozdrawiam!
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń